Bemutatkozás - Nyuszi csoport

II.éve járó, 4-5 éves gyermekek csoportja

Már második éve járunk a Nyuszi csoportba. Az elmúlt évben rengeteget nőttünk, ügyesedtünk.Csoportszobánk színes és vidám.  Jól érezzük itt magunkat.

A szabad játék ideje alatt sokféle játéktevékenységet játszunk: asztali szabályjátékok, babakonyhai szerepjátékok, építőjátékok. Nem csak a szabad játékban, de a spontán és tervezett tanulási tevékenységekben is aktívak vagyunk.

Szívesen részt veszünk az énekes játékokban, hiszen nagyon szeretünk énekelni és együttjátszani. Kedvelt tanulási tevékenységünk a rajzolás, festés, mintázás, kézimunka. Szívesen rajzolunk, festünk.

A csoportban már megtaláltuk legkedvesebb barátainkat, akikkel örömmel játszunk. Olyan mozgékonyak vagyunk mi is, mint az igazi kis nyuszik.

Nagyon szeretünk az udvaron szaladgálni, de a csoportban és a tornateremben is nagyon szeretjük a mozgásos játékokat, akadálypályákat és ugróiskolákat.