Cinke csoport

CINKE CSOPORT III.éve járó 5-6 éves gyermekek csoportja

Óvodapedagógusok: Virág Anikó, Borbás Ágnes – dajka: Sigér Gáborné

27 kedves, csicsergős és mosolygós kis cinke röppen be reggelente a színes csoportszobánkba. A napjaink mindig vidáman telnek. A fiúk egyik kedvenc időtöltése az építkezés, mivel nagyon sokféle eszköz áll rendelkezésükre a jól megtervezett építmények elkészítéséhez: LEGO, DUPLO, fakocka, papírtégla és még sok más eszköz. Ha napközben megszólal a triangulum, akkorj jól tudjuk, hogy kinyílik a meseláda, és egy csodás mesét fog nekünk mondani az óvónénink, ezért mindig nagyon izgatottan várjuk a megszólalását. Minden héten alkothatunk valami szépet, amit mindig meg is mutatunk az óvodánkba érkezőknek, hiszen a folyosón lévő failújságokon bárki megcsodálhatja a műveinket. Nagyon szeretünk az udvaron futkározni, együtt játszani, télen is és nyáron is, de azt sem bánjuk, ha rossz időben csak a teraszon tudunk tevékenykedni. Alig várjuk a jó időt, hiszen akkor még többet lehetünk az udvaron!