Mókus csoport

MÓKUS CSOPORT III.éve járó 5-6 éves gyermekek

Óvodapedagógusok: Kovács Emese, Varga Viktória – dajka: Felföldiné Judit

A Mókus csoportos gyermekek szeretetteljes, vidám légkörben töltjük mindennapjainkat, melyhez csoportunk rugalmas napirendje nyújt kiszámíthatóságot.
Örömmel játszunk a babakonyhában, építünk, kirakózunk, társasjátékozunk.
Érdeklődve hallgatjuk a meséket, szívesen mondunk verseket, szeretünk énekelni, mozogni; mászófalon mászni, alkotni; festeni, gyurmázni, rajzolni.
Nagy izgalommal várjuk a sétanapokat, ahol közvetlen tapasztalatszerzés útján figyelhetjük meg a Nagyerdő változásait évszakról évszakra.
Az udvari játékot nagyon várjuk mindennap, ahol kedvünkre futhatunk, focizhatunk, fogócskázhatunk, mászókázhatunk, libikókázhatunk, homokozhatunk, valamint az egyensúlyozó játékok használatával ügyeskedhetünk.
Lelkesedéssel várjuk a további sok új élményt, melyet az óvodai élet tartogat számunkra.