Pitypang Csoport

PITYPANG CSOPORT IV. éve járó 6-7 éves gyermekek csoportja

Óvodapedagógusok: Dr. Hegedűsné Szőke Éva, Szilágyi Beatrix – dajka: Sándorné Peterman Ilona

Sziasztok! Egyetlen virágként mi vagyunk a Nagyerdei Óvoda Pitypang csoportja. Amikor 25-en megérkezünk reggelente, jókat játszunk egymással, nyüzsgünk és fecsegünk. A hangunk úgy száll a szélben, mint a pitypang bóbitái. Igazi életre való gyermekek vagyunk, akik nagyon szeretnek beszélgetni, a szabad ég alatt futkározni, kergetőzni. A csoportban a délelőttök mindig izgalmasan telnek számunkra, énekszó, mondóka, vers és mese színesítik mindennapjainkat. Mostanában már gyakran gondolunk az iskolára, de azért a szívünk még mindig az óvodához húz. Különleges képességünk is van, nagyon szeretjük egymást és ettől igazán jó a mi kis csoportunk.