Bemutatkozás - Nyuszi csoport

Óvodát kezdő, I. éve járó, 3-4 éves gyermekek csoportja

Sziasztok! Mi vagyunk a Nyuszi csoportos gyerekek. Szeptemberben kezdtük az óvodát, nagy izgalommal, örömmel és várakozással.

A reggeleink egy bíztató öleléssel és integetéssel indulnak az ablakon át, mely után már nyugodtan kezdünk játszani a csoportban. Délelőttönként igyekszünk minden játékot kipróbálni. Szeretünk a kiskonyhában sütni-főzni, autópályát építeni, társasjátékozni, és könyveket nézegetni is, de nagyon sok játékot még ki sem próbáltunk.

Az óvónénikkel nagyon sokat énekelünk, mondókázunk, amit szinte abba sem akarunk hagyni.

Ám a játék közepette meg is szoktunk éhezi. Tízórai, ebéd és uszonna közben ügyesen tanuljuk a szokásokat, szabályokat.

Az udvaron nagyon szeretünk homokozni, motorozni, és a fészek hintában „Hinta-palintázni”.

Délutánonként pedig megannyi mesélnivalóval várjuk a szüleinket.

Gyere, ismerj meg minket Te is, a Nyuszi csoportban megtalálsz!